';

Naše služby

Jak řešíme vaše účetnictví

Se Sečteno získáte profesionální účetní tým, který pro Vás zpracovává účetnictví a daně, a na který se můžete kdykoliv obrátit emailem nebo po telefonu. Všechny účetní reporty vidíte v naší Sečteno aplikaci v jednoduchých přehledech, kterým na první pohled rozumíte. Takto vybaveni budete mít vše co potřebujete k vedení účetnictví a můžete ho pustit z hlavy.

 • icon
  Výměna dokumentů

  Všechny své dokumenty, faktury, účtenky a smlouvy posíláte elektronicky přímo nám. My zároveň propojíme vaše účetnictví s vaší bankou, abychom mohli sledovat stavy úhrad a hlídat pro vás data splatnosti.

 • icon
  Poznejte svého účetního

  Jakmile budete naším zákazníkem, přiřadíme Vás k Vašemu účetnímu, který se o Vás bude starat a v případě složitějších problémů Vás propojí s našimi experty na účetnictví, daně, a právo.

 • icon
  Účetnictví máte vyřešené

  Jakmile je celý proces nastaven, stačí jen sledovat v naší aplikaci jak se Vám daří. Naši účetní pro vás zajistí komunikaci s úřady, ohlídají všechny termíny a zpracují pro vás daně. Tuto administrativu můžete pustit z hlavy a věnovat se podnikání.

Jak pracujeme

Zašlete nám svoje doklady a účtenky

Domluvíme se na způsobu jakým od Vás dostaneme dokumenty, preferujeme vždy elektronickou cestu (emailem, API, XML)

Spárujeme vaši banku

Pokud to vaše banka umožňuje, napojíme se přes API na Váš účet a jde vše jak po másle. Pokud ne, zajdeme spolu do banky a dáte nám pasivní přístup k účtu.

Vidíte kdo a kolik Vám dluží

Po přiřazení plateb k fakturám, vidíte na portále přehledně kdo, kolik a jak dlouho Vám dluží. Pokud se nechcete starat o pohledávky, nastavíme Vám automatické upomínkování pozdních plateb.

Řekněte nám jak členit náklady a výnosy

Řekněte nám jak potřebujete vidět náklady a výnosy a my Vám každý měsíc připravíme report, kde každý měsíc můžete sledovat jak jednotlivé projekty nebo produkty fungují.

Každý výnos a náklad musí mít štítek

Abychom mohli všechny náklady a výnosy správně členit, musí mít všechny doklady svůj identifikační štítek. Nejen, že Vás to přinutí přemýšlet nad efektivností vašich projektů, ale odměnou Vám bude přesné porozumění za co utrácíte a kde přesně vyděláváte.

Výsledek zašleme nebo jej najdete v portále

Jakmile report dokončím, výsledek zašleme v Excelu nebo zobrazíme v portále. V této chvíli doporučujeme raději Excel, který je vhodnější pro další analýzy. Tento report provádíme po domluvě každý měsíc a lze jeho definici měnit podle Vašich požadavků.

Zašlete nám podklady pro mzdy

Zašlete nám podklady pro zpracování mezd a máte po starostech. Jedná se primárně o pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, dohody o provedení činnosti, docházky, exekuce atd. Domluvíme se jak často a v jaké podobě od Vás podklady dostaneme a vše zpracujeme podle Vašich představ.

Spočítáme povinné odvody a daně

Při zpracování mezd spočítáme vyplníme všechny povinné odvody a daně, tj. včetně zdravotního a sociálního pojištění, zákonných náhrad a to včetně cestovních příkazů. Pomůžeme Vám také s nastavením pravidel pro přijímání zaměstnanců.

Připravíme platební příkazy

Po vypočtení mezd připravíme platební příkazy, tak aby mzdy a odměny odešly podle předem stanoveného harmonogramu. Stačí jen příkazy autorizovat a Vaši zaměstnanci dostanou odměnu včas. Aby vše probíhalo bez komplikací, mzdy začínáme zpracovávat v dostatečném předstihu před termínem.

Napište nám, co chcete zaplatit

Dejte nám vědět, jaké faktury chcete zaplatit, kdy a v jaké výši. V případě, že platba je součástí smluvní dohody, zašlete nám i smlouvu, podle které si ověříme platební podmínky.

Připravíme platební příkaz

Na základě požadavku nebo přijaté faktury připravíme platební příkaz k autorizaci ve vaší bance. K tomu potřebujeme pasivní přístup na váš bankovní účet. Pokud se jedná o pravidelné platby, nastavíme jednoduše i pro další měsíce.

Příkaz autorizujete ve Vaší bance

Jakmile jsou příkazy připraveny, stačí je autorizovat ve Vaší bance. Připravené příkazy lze autorizovat jednotlivě nebo více komfortně dávkově, tj. schválíte více příkazů na jednou, záleží pouze na možnostech internetového bankovnictví banky.

Přihlašte se do naší aplikace

Náš portál je vždy online a v provozu, není nutné čekat na úřední hodiny. Do portálu se přihlásíte svým jménem a heslem, zároveň je celé spojení šifrované a zabezpečené. Přes portál spolu můžeme i komunikovat, všechny funkce si můžete vyzkoušet v našem demu.

Celé účetnictví v grafech

Celé účetnictví máte jednoduše online na našem portálu, kde vidíte v přehledných grafech, jak se vám daří. Žádné složité účetní reporty. Naším cílem je naopak vše zjednodušit, a proto používáme pouze srozumitelné termíny a jednoduché grafy. Rádi vám připravíme i report na míru.

Řiďte svoji společnost na základě dat

Rozhodujte se na základě informací, a ne na základě pocitů. Našim klientům pomáháme získávat data, která potřebují, tak, aby bylo ihned zřejmé, jaká činnost je výdělečná a naopak. Zjistěte, z kterých klientů máte nejvyšší zisk nebo příliš malou marži. V účetnictví, máte všechny informace, které k tomu potřebujete, s námi si již nemusíte evidovat vše v excelu.

Potřebujete sledovat více firem

V případě, že potřebujte sledovat více firem, připravíme Vám nejen přehledy po jednotlivých společnostech, ale každý měsíc připravíme i konsolidovaný report všech společností. Chcete zároveň sledovat jak velkou část nákladů nebo zisku připadá na Vás podíl, zvládneme také.

Všechny firmy v jedno reportu

Pro všechny sledované společnosti připravíme jeden souhrnný report, kde vidíte konsolidovaný výsledek za celou skupinu, samozřejmostí je pak členění nejen na společnosti, ale také reporting po jednotlivých projektech v rámci společností. Vše vidíte přehledně po měsících.

Soustřeďte se na to důležíté

Není možné řídit ve vícero společnostech vše, soustřeďte se tedy na to kde Vás momentálně tlačí bota nebo naopak pouze na to, co přináší největší užitek. S naším reportingem máte v ruce silný nástroj jak předcházet problémům nebo jak zjistit příčinu nezdaru nebo úspěchu.

Jaké firmy si nás vybírají?

Start-upy
Technologické společnosti
Partner společnosti pro řidiče
...a další
Tradiční řemeslníci
Kavárny
Restaurace
Právní kanceláře
Obchody
...a další

Čemu věříme?

Účetnictví, to je více než jen software. Se Sečteno získáte zkušený účetní tým na vaši stranu.

Spolehliví a zodpovědní účetní

Zkušenost a kvalifikace

Ználost finančních úřadů v celé ČR