';

Covid Restart Pack

Systém pro překonání finanční koronakrize

Co je to Covid Restart Pack?

Služba Covid Restart Pack vznikla na podporu firem i živnostníků

Ať už potřebujete získat přístup ke státní pomoci, provést nepříjemné škrty nebo naopak Covid vnímáte jako obrovskou příležitost, všechno bude lehčí s našimi nezávislými analytiky, kteří se na věc podívají s odstupem a bez emocí. 

Zanalyzujeme vaši aktuální situaci a doporučíme rychlé kroky k naplnění vydefinovaných cílů. 

Restartujte vaše podnikání.

Jak můžu restartovat svou firmu

Co pro vás udělá služba Covid Restart Pack

Získání vládní pomoci

Poskytneme vám srozumitelný návod, jak si správně požádat o různé typy vládní pomoci spojené s Covid-19.

Najdeme vám nový byznys plán

Vypracujeme nový byznys plán, zohledňující aktuální náladu na trhu a pocovidové změny v chování zákazníků. Aktualizujeme také váš finanční plán.

Efektivní reporting

Nebudete muset sledovat tisíce čísel, navrhneme vám sadu pěti ukazatelů, pomocí kterých dokážete řídit firmu profitabilně. A to vše ve formě dostupného a přehledného reportingu na našem portále Sečteno.

Jak získat nové klienty

Připravíme marketingovou strategii získávání nových klientů.

Pravidelný workshop zdarma

Finanční konzultace nejlépe fungují při jejich opakovaném použití. Pokud si k nám převedete účetnicví, nabízíme službu finančních poradenství. Služba je v základním rozsahu zdarma a obsahuje pravidelné komentáře a tipy k vašim finančním výsledkům ve formě krátkých videí. Expertní konzultace na předem daná témata jsou hrazená zvlášť.

Jak začít krok za krokem

Připravíme vám konkrétní akční plán, aby jste se neutápěli ve složitých teoriích. Je to jednoduchý seznam aktivit, které povedou ke splnění vašeho finančního cíle (například snížení nákladů, zvýšení marže, kompenzace ztráty atd.).

Náš tým

Píšeme na našem blogu

Konec účetního roku a Vaše podnikání

Blíží se konec roku a je čas na krátkou bilanci Text: Petr Krejcar, Obrázek: pixabay.com Rozumíte Vašemu účetnictví? Jste si jistí, že máte vše v pořádku? Přestaňte se po večerech

Pokračovat
Alternativní taxislužby,

Moderní alternativní taxislužby? Se Sečtenem to zvládnete! Text: Petr Krejcar, foto: vlastní Sečteno a alternativní taxislužby Sečteno je specialista v oboru moderních technologií jako jsou služby alternativních taxislužeb nebo sdílených ubytování.

Pokračovat
Podpora podnikatelům v souvislosti s COVID-19 k 31.10.2020 (2. vlna)

V článku najdete kompenzační nástroje vlády platné k 31.10.2020. Jsou platná v rámci omezení obchodu a služeb ve 2.vlně epidemiologické situace. Text: Rebecca Kotrmanová, foto: unsplash.com 1. Mzdy a zaměstnanci  

Pokračovat

Co je to Sečteno.cz?

Jsme tým odborníků na účetnictví. Pracujeme pro startupy jako Zonky, SingleCase nebo Pivovar Malešov, pro výrobce jako Fabini, pro technologické společnosti jako je U+ nebo Creative Dock, pro e-shopy jako Chytrá Opička i pro kavárny, restaurace, právní kanceláře, obchody a pro jednotlivé živnostníky.

Nyní, na konci roku 2020, máme 101 aktivních klientů.

Za 7 let existence máme zkušenosti nejen s vedením účetnictví společností nejrůznějších velikostí a typů, ale i s poskytováním expertních konzultací v oblasti finančního a daňového poradenství. Našim cílem je vytvářet z čísel takové závěry, které by umožňovaly manažerům vést jejich firmy k úspěšnému obchodnímu rozvoji a vyšším ziskům.

Řekněte si o svůj Restart Pack

  • První úvodní konzultace je pro vás zdarma. Ozvěte se nám přes náš kontaktní formulář níže nebo nám zavolejte na číslo: 606 031 166.
  • Cena za naší běžnou expertní konzultaci v Sečteno je pak 2000 Kč za hodinu (plus DPH), ale pro náš program Covid Restart Pack teď poskytujeme slevu –30 %. Takže hodina dalších konzultací stojí nyní 1400 Kč (bez DPH).
  • Nabízíme i dlouhodobou spolupráci, kdy náš určený člen týmu bude plnit roli finančního ředitele (CFO) za individuální cenu na předem stanovenou dobu.

captcha